Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Irena Podlešáková
Ryjická 597,
40331 Ústí nad Labem
tel: 603898469
zlatnictvi(a)email.cz
www.goldin.cz

Důležité informace » Cena dopravy
Cena za dopravu

 

Dodání zboží Česká republika:
Zboží může být zákazníkovi dodáno těmito způsoby:
1) Česká poštaCenné psaní (balík) – platba předem na účet - Zboží je zasláno na adresu zákazníka až po uhrazení celé částky na náš účet. Dodání je do dvou až tří dnů od podání na poště. Cena poštovného je pouze 55,- Kč. Při nákupu za více jak 1000,- Kč je tato doprava zdarma!

2) Česká pošta Cenné psaní (balík) s dobírkou - Zboží je zasláno na adresu zákazníka, který částku hradí v hotovosti přímo při předání balíčku. Dodání je do dvou až tří dnů od podání na poště. Cena poštovného pouze 90,- Kč. Při nákupu za více jak 1000,- Kč je tato doprava zdarma!

3) Česká poštaBalík do ruky – platba předem na účet - Zboží je zasláno na adresu zákazníka až po uhrazení celé částky na náš účet. Dodání je do 24 hodin od podání na poště. Cena poštovného je 120,- Kč. Při nákupu za více jak 2000,- Kč je tato doprava zdarma!

4) Česká poštaBalík do ruky s dobírkou - Zboží je zasláno na adresu zákazníka, který částku hradí v hotovosti přímo při předání balíčku. Dodání je do 24 hodin od podání na poště. Cena poštovného je 155,- Kč. Při nákupu za více jak 2000,- Kč je tato doprava zdarma!

5) Česká poštaBalík na poštu – platba předem na účet - Zboží je zasláno na zadaný poštovní úřad. O uložení na dotyčné poště je zákazník informovám emailem nebo SMS zprávou. Objednávka je zasílána až po uhrazení celé částky na náš účet. Dodání je do 24 hodin od podání na poště. Cena poštovného je 120,- Kč. Při nákupu za více jak 2000,- Kč je tato doprava zdarma!

6) Česká poštaBalík na poštu s dobírkou - Zboží je zasláno na zadaný poštovní úřad. O uložení na dotyčné poště je zákazník informovám emailem nebo SMS zprávou. Objednávka je uhrazena zákazníkem při převzedí na poště. Dodání je do 24 hodin od podání na poště. Cena poštovného je 155,- Kč. Při nákupu za více jak 2000,- Kč je tato doprava zdarma!

Protože zboží máme skladem, odesíláme ho nejpozději do druhého pracovního dne po objednání. Doba vlastního doručení pak závisí již na dopravci. Při dopravě cenným psaním je dobe doručení nejčastěji do druhého dne od podání. Tato doba však není garantovaná. U balíku do ruky, nebo na poštu je doručení garantováno do 24 hodin od doby podání. Cena za dopravu se odvijí od ceny objednaného zboží dle následující tabulky:

 

  CENA PŘI NÁKUPU DO 1000,- KČ CENA PŘI NÁKUPU NAD 1000,- KČ CENA PŘI NÁKUPU NAD 2000,- KČ
CENNÉ PSANÍ NEBO CENNÝ BALÍK, PLATBA PŘEDEM 55,- KČ 0,- KČ 0,- KČ
CENNÉ PSANÍ NEBO CENNÝ BALÍK, PLATBA DOBÍRKOU 90,- KČ 0,- KČ 0,- KČ
BALÍK DO RUKY, PLATBA PŘEDEM 120,- KČ 120,- KČ 0,- KČ
BALÍK DO RUKY, PLATBA DOBÍRKOU 155,- KČ 155,- KČ 0,- KČ
BALÍK NA POŠTU, PLATBA PŘEDEM 120,- KČ 120,- KČ 0,- KČ
BALÍK NA POŠTU, PLATBA DOBÍRKOU 155,- KČ 155,- KČ 0,- KČ