Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Irena Podlešáková
Ryjická 597,
40331 Ústí nad Labem
tel: 603898469
zlatnictvi(a)email.cz
www.goldin.cz

Záruka nejnižší ceny
Kdy platí záruka nejnižší ceny.

Řetízky, vyrobené z české řetězoviny, kompletujeme v naší zlatnické dílně. Díky tomu neplatíme žádné další náklady a můžeme vám tedy nabídnout nejlepší cenu na trhu.
U každého produktu, který je označen modrou značkou "Záruka nejnižší ceny!", můžete uplatňovat záruku nejnižší ceny. Záruka nejnižší ceny znamená, že pokud v jiném českém internetovém obchodě objevíte stejné zboží za méně peněz, než prodáváme my, naší cenu vám dorovnáme na stejnou úroveň a ještě přidáme slevu 5 %. Aby tato záruka mohla být uznána, je třeba dodržet následující podmínky:

  1. Porovnávané zboží musí být ze zhodného materiálu o stejné ryzosti.
  2. Řetízek musí mít stejnou váhu. Váha se může lišit v rozmezí 10-ti procent.
  3. Porovnávaný prodejce musí být plátce DPH a nesmí se jednat o velkoobchodní prodej.
  4. Nabídka v porovnávaném obchodě musí být stálá, zboží nemůže být ve slevě nebo výprodeji.
  5. Obchod musí prodávat zboží pro české zákazníky, nesmí se jednat o zahraniční e-shop.

Pokud máte dojem, že jsou tyto podmínky splněny, odešlete odkaz na porovnávané (levnější) zboží na náš e-mail: eshop@goldin.cz. Uznáme-li vaši žádost za oprávněnou, propočítáme cenu porovnávaného řetízku na cenu za jeden gram a stejnou cenu za jeden gram zboží vám nabídneme. A navíc vám přidáme slevu 5% na takto přeceněné zboží.

Tato záruka je projevem dobré vůle a není možné ji vymáhat.